Jesteś w bezpiecznym
procesie zakupowym

Gwarancja zakupu
oryginalnego produktu

Zadbaj o swoje stawy i żyj bez ograniczeń!

Zdrowe Kolana to preparat, który pozwala zachować stawy w dobrej kondycji. Ta kombinacja skutecznych, naturalnych składników przeznaczona jest dla każdej osoby, która pragnie zadbać o swój układ ruchu i cieszyć się życiem bez ograniczeń.

Jesteśmy pewni skuteczności preparatu Zdrowe Kolana, dlatego gwarantujemy Ci pełną satysfakcję — masz aż 90 dni na zwrot, jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany zakupem. Bez dodatkowych pytań zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

1 Wybierz:

 • Opakowanie „Zdrowe Kolana” x 1

  60 tabletek
  30 dni stosowania

  39.90 zł
  + koszt dostawy

  Jedno opakowanie Zdrowych Kolan to rozwiązanie Twoich problemów i skuteczna pomoc dla stawów. Jeśli jednak podejrzewasz, że problemy będą powracać w związku z rodzajem Twojej pracy, uprawianiem sportu lub innymi czynnikami, wybierz bardziej atrakcyjny pakiet.

 • Opakowanie „Zdrowe Kolana” x 3

  180 tabletek
  łącznie 90 dni stosowania

  119.70 zł
  + dostawa gratis

  Optymalny wybór dla osób, które narażone są na powracające przeciążenia stawów, czy to przez pracę fizyczną czy sport, a także tych, których problemy ze stawami wynikają z racji wieku. Wybierając ten pakiet, Zdrowe Kolana będziesz miał pod ręką zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

 • Opakowanie „Zdrowe Kolana” x 6

  360 tabletek
  łącznie 180 dni stosowania

  Doskonały wybór, jeśli chcesz zadbać również o stawy najbliższych Ci osób! Dzięki Zdrowym Kolanom Twój układ ruchu zachowa sprawność, natomiast dodatkowe opakowania pozwolą również Twoim bliskim cieszyć się życiem bez ograniczeń.

  239.40 zł+ dostawa gratis

Zamów telefonicznie
22 100 35 55
Możesz zamówić Zdrowe Kolana szybciej, bez wypełniania formularza i przelewów internetowych. Wystarczy zadzwonić, a Twoją przesyłkę dostarczy kurier za pobraniem. Nasza infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Możesz czuć się bezpiecznie:

 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dajemy 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz w każdej chwili zwrócić produkt, a my zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

 • Dla osób, kto chcą dbać o stawy

  Zdrowe Kolana nie wymagają recepty od lekarza. Nasz produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o układ ruchu. Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatu kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz osobom poniżej 18 roku życia. Nie stosuj go również, jeśli występuje u Ciebie nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik, jesteś chory na astmę, cierpisz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, jesteś uczulony na salicylany lub niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Zachowaj ostrożność, jeśli stosujesz niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), leki przeciwzakrzepowe albo jeśli cierpisz na zaburzenia układu krążenia.

 • Poufność Twoich danych

  Twoja prywatność to nasz priorytet — nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych naszych Klientów innym firmom. Jesteśmy poważną firmą, która poważnie traktuje swoich Klientów.

2 Wypełnij formularz

 • Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą?

3 Wybierz sposób płatności

 • Płatność przy odbiorze - 20 zł

  Skorzystaj z opcji „za pobraniem”, jeżeli wolisz zapłacić za swoją paczkę przy odbiorze. Wybierając tę opcję, masz pewność, że zamówienie zostanie do Ciebie wysłane w ciągu 24 h od jego złożenia.

 • Płacę teraz Przelewy24 - 20 zł

  Zapłać teraz kartą kredytową, przelewem, szybkim e-przelewem. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24 h od momentu zaksięgowania na naszym koncie.4 Zamów

Zamówienie: 0 zł
Dostawa: 20 zł

Razem do zapłaty: 20 zł

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GardenPharm Polska w celach marketingowych oraz handlowych, w tym na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych innym podmiotom mającym siedzibę na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Warunki odstąpienia od Umowy.

© GARDENPHARM 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone